ČeskyDeutsch
rokstories1-cz

Truhlářství Punčochář - zakázková výroba na míru

TruhlářstvíTruhlářství Punčochář je malá rodinná firma působící na trhu od roku 1991, tradicí navázala na již třetí generaci truhlářů v rodině. Klademe především důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka, protože chceme pokračovat v dobrém jménu našich předchozích generací, jejichž výrobky slouží ke spokojenosti dodnes. Naše truhlářství se nachází v jižní části Vysočiny v obci Pálovice, 3 km jihozápadně od Jemnice.

Zakázkové truhlářství na míru

Vše zhotovujeme na míru - přizpůsobíme se. Vyrábíme z masivního i plošného materiálu s důrazem na kvalitu zpracování. Truhlářství Punčochář se zabývá kusovou výrobou v širokém sortimentu. Velikost zakázky u nás nerozhoduje. V našem sortimentu naleznete vnitřní dveře, vchodové dveře, vrata, postele z masivu a další stavební a nábytkové výrobky do interiéru a exteriéru. Provádíme komplexní služby od návrhu až po finální montáž.

Spokojenost zákazníka

Záleží nám na Vaší spokojenosti, a proto je přístup k zákazníkovi osobní a individuální tak, abychom vyhověli Vašim představám a požadavkům, protože jsme si vědomi, že jen spokojený zákazník se k nám vrací a vytváří pro nás kladné reference.